درباره ما

کانون تبلیغاتی ماهور

کانون تبلیغات ماهور با همکاری آقایان وحید حصاری و وحید قاسم وند در اواخر سال 94 با هدف بهبود روابط با مشتریان، ارتقا کیفیت محصولات هدایای تبلیغاتی و همچنین کمک به کسب و کارها برای افزایش فروش و وفادار سازی مشتریان راه اندازی شد.

این مجموعه دراین مسیر با مشکلات زیادی روبه رو شد ولی با ایمان راسخ به اهداف و خط مشی کاری توانست به بقای خود ادامه دهد و خدمت رسانی به مشتریان خود را حفظ کند.

حالا شرکت ماهور ایده ارمغان با شعار “ما بی نهایتی خوب میسازیم ” هویت جدید خود را تحت عنوان ماهور ایده بنا نهاده و با توجه به نقش اساسی تبلیغات در پیشبرد اهداف تجاری با استفاده از امکانات گسترده و پرسنل خلاق و پرتلاش و همچنین روابط مستمر با تولید کنندگان و واردکنندگان کالا وتجهیزات تبلیغاتی به عنوان مشاور و مجری طرح های تبلیغاتی در جهت بهبود اهداف تبلیغاتی شما آماده خدمت رسانی است.

ماهور ایده مصمم است تا با ارائه مشاوره و خدمات در امور چاپ و تبلیغات و محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب آسایش و اطمینان خاطر شما مشتریان گرامی را فرامیواریم شما هم به جمع سازمان ها و شرکت هایی که افتخار خدمت رسانی به آنها را داشتیم بپیوندید.

چرا ماهور؟

  • پاسخگو به نیاز های مشتری
  • ایجاد راهکار های اساسی تبلیغات و بازاریابی
  • دارای افراد با انگیزه، علاقه مند و خلاق که حوزه تبلیغات و بازار یابی را دوست دارند و قدرت ریسک پذیری برای خلق کمپین های بزرگ جهت دست یابی به اهداف مشتریان را دارد.
  • دارای نیروی متخصص در زمینه گرافیک و طراحی که دارای ذوق و سلیقه و مسلط به فضای تبلیغات و تبلیغ نویسی هستند.
  • ارتباط با متخصصانی که در زمینه  وب و شبکه های اجتماعی می توانند استراتژی ها و روش های مناسب برای مشتریان برنامه ریزی و طراحی کنند.
  • متخصصانی که در زمینه چاپ و بسته بندی (جعبه، پوستر، ست اداری، کاتالوگ و …) حرفه ای هستند که ومجب محاسبات فنی و مالی دقیقی می شوند تا زمان و پول شما هدر نرود.