سوالات متداول

ماهور گیفت مجموعه‌ای وسیع از هدایای تبلیغاتی را در وب سایت خود ارائه می‌دهد. از جمله  انواع خودکار، جا کلیدی، ست های اداری، لوازم جانبی تکنولوژی، انواع کیف‌، فلش مموری و … . شما می‌توانید در بخش محصولات تبلیغاتی، تمامی محصولات ما را مشاهده کنید.

بله، ما برای اکثر هدایای تبلیغاتی خود راهکارهایی برای سفارشی‌سازی در نظر گرفته ایم. شما می‌توانید در هنگام سفارش، لوگو یا طرح مد نظر خود را آپلود کنید و بقیه کار را به ما بسپارید.

مدت زمان آماده سازی، به نوع محصول و گزینه‌های سفارشی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. زمان تولید استاندارد ما بین 5 تا 7 روز کاری است و مدت زمان مربوط به حمل و نقل بر اساس محل استقرار شما متفاوت است. شما می‌توانید تاریخ تحویل تقریبی را در هنگام تسویه حساب بررسی کنید.

حداقل تعداد سفارش ها بستگی به نوع محصول دارد، اما معمولاً بین ۵۰ تا ۱۰۰ واحد است. شما می‌توانید حداقل تعداد سفارش برای هر محصول را در حین سفارش بررسی کنید.

بله، در ماهور گیفت امکان سفارشات فوری و اضطراری هم وجود دارد. برای ثبت این نوع از سفارشات، با شماره های تماسی که در وب سایت درج شده است تماس حاصل فرمایید.

شما می توانید از طریق کلیه کارت های متصل به شتاب، نسبت به پرداخت هزینه سفارشات خود اقدام فرمایید.

در صورتی که هریک از محصولات ماهور گیفت دچار آسیب دیدگی در حین تحویل باشند، تا 3 روز امکان مرجوعی آن وجود دارد. اما اگر به هر دلیلی از سفارش خود راضی نیستید، لطفا با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برایتان پیدا کنیم.

بله، ما برای بیشتر محصولاتمان نمونه ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید یک نمونه را در وب‌سایت ما سفارش دهید و در صورت تصمیم به ادامه سفارش، هزینه نمونه را به حساب خود اضافه نمایید.

بله، ماهور گیفت تخفیف حجمی برای سفارش‌های با حجم بالا را ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و استعلام قیمت ها، با شماره های تماس درج شده در وب سایت ماهور گیفت تماس بگیرید.

بله، شما می توانید محصولات تبلیغاتی ماهور گیفت را در اقصی نقاط ایران و حتی خارج از کشور تحویل بگیرید. علاوه بر این می‌توانید هزینه حمل و نقل تقریبی را در هنگام تسویه حساب بررسی کنید.