مقالات هدایای تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی

ارزش تقویم تبلیغاتی

یکی از پر فروش ترین هدایای تبلیغاتی که هر ساله شرکت ها و سازمان های بسیاری از آن برای تبلیغات خود استفاده می کنند تقویم تبلیغاتی می باشد. که معمولا از این هدیه تبلیغاتی در روزهایی پایانی سال استفاده می شود و مبزان متقاضیان آن کم هم نمی باشد.

تقویم

از گذشته تا به حال مردم برای تشخیص زمان و تاریخ از روش های مختلفی استفاده می کردند که معادل واژه های بسیاری همچون گاه شمار، محاسبه زمان، اوراقی که حرکات کواکب در آن مشخص هستند و هزاران اصطلاح دیگر که در مجموع به همگی آن ها تقویم گفته می شود
اما تعریف مشخصی که برای تقویم می توانیم به آن اشاره کنیم این است. اصول و قوانینی که جهت تنظیم زمان و تطبیق سال مجازی و حقیقی از آن استفاده می شود. تقویم هر کشور و ملیتی با توجه به آیین دینی و آداب و رسوم آن کشور مشخص می شود.
اولین تقویمی که برای مردم شناخته شده است تقویم قمری می باشد و بعد از آن با توجه به تعیین آداب و رسوم مختلف، تقویم خورشیدی روی کار آمد.
پس با توجه به آنچه در مطالب بالا برایتان عنوان کردیم تقویم در زندگی بشر نقش بسیار مهمی دارد و بدون شک ابزاری که دارای اهمیت این چنین باشد می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب مورد استفاده قرار گیرد و قطعا کاربر بسیاری هم می تواند داشته باشد.

تقویم تبلیغاتی

تقویم

تقویم تبلیغاتی

با تاریخچه تقویم و اینکه چرا استفاده از این وسیله دارای اهمیت است پیش تر اشاره ای داشته ایم. حال می خواهیم درباره تقویم تبلیغاتی صحبت کنیم.
می دانید که انتخاب محصول مناسب برای تبلیغات کار چندان آسانی نمی باشد زیرا باید محصولی که برای هدایای تبلیغاتی حرفه خود انتخاب می کنید برای مشتریانتات کاربردی بوده و بتوانند از آن استفاده بهینه ای داشته باشند تا بتوانند برند شما را در خاطر خود ذخیره کنند.
تقویم تبلیغاتی یکی از محصولاتی است که می توانید برای هدایای تبلیغاتی خود از آن ها استفاده کنید اما از آنجایی که سفارش و تهیه این محصول با توجه به روزهای آخر سال انجام می شود می تواند برای شما کمی دغدغه به همراه داشته باشد. برای رفع این دغدغه شما باید چند نکته را در نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها اشاره ای کرده ایم.

نکاتی که برای تهیه تقویم تبلیغاتی باید درنظر داشت

اول از همه تقویم مورد نظرخود را انتخاب یا طراحی کنید
مبلغی که می خواهید برای این هدیه تبلیغاتی صرف کنید را کنار بگذارید
لیست کسانی که می خواهید تقویم تبلیغاتی خود را به آن بدهید را فراهم کنید تا بدانید چه تعداد تقویم باید سفارش دهید
وقتی تمام این موارد را کنار هم قرار دهید و با یک برنامه ریزی درست و مشخص برای طراحی تقویم تبلیغاتی خود اقدام کنید مطمئن باشید نه وقت کم می آورید نه دیگر جایی برای نگرانی شما وجود دارد. تنها کافی است با صبر و حوصله کاری خود را طبق برنامه و لیستی که در دست دارید انجام دهید.

انواع تقویم تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی

انواع تقویم تبلیغاتی

 • تقویم تبلیغاتی حصیری
 • تقویم تبلیغاتی چوبی
 • تقویم تبلغاتی کاغذی
 • تقویم تبلیغاتی رومیزی
 • تقویم تبلیغاتی دیواری
 • تقویم تبلیغاتی جیبی و کیفی
 • تقویم تبلیغاتی اختصاصی

ارزش تقویم تبلیغاتی

همه انواع تقویم های تبلیغاتی که به آنها اشاره کردیم می توانند جایگاه کم و زیادی در میان انبوه هدایای تبلیغاتی داشته باشند.
این تقویم ها دارای جایگاه خوبی هستند و از جمله هدایای تبلیغاتی به حساب می آیند که برای همگان در هر مکان و زمانی کاربردی و قابل استفاده می باشد.
نتیجه استفاده از این تقویم ها میزان سرمایه و درآمدی است که برای شما بازگشت خواهد داشت. همه ما در زندگی روزمره خود مشغله های مختلف کوچک و بزرگی داریم که باعث می شوند زمان را فراموش کنیم. به همین خاطر است که ارزش و کاربرد تقویم از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

تقویم تبلیغاتی

انواع تقویم

کاربرد تقویم تبلیغاتی

با در نظر گرفتن اینکه این روزها افراد مشغله های زیادی در زندگی خود دارند برای داشتن یک برنامه روتین و منظم نیاز به تقویم دارند که بتوانند برای خود یک برنامه ریزی دقیق تهیه کنند تا دیگر زمان کم نیاورند و به اصطلاح روز، هفته و ماه خود را گم نکنند.
اگه تقویم نداشته باشید طبیعتا نمی توانید برناریزی درستی هم داشته باشید. شاید جالب باشد بدانید که 98 درصد مردم جامعه در طول روز بیشتر از یکبار به تقویم نگاه می اندازند تا بتوانند برنامه روزانه خود را طبق برنامه و به درستی انجام دهند.
نتیجه اینکه تقویم تبلیغاتی یکی از کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی است که می توانید برای تبلیغات خود از آن ها استفاده کنید.

مزایای تقویم تبلیغاتی

 • هدیه شخصی
 • تبلیغات همه جانبه
 • ارتباط راحت
 • عمر طولانی
 • توزیع هدفمند
 • بازدهی بالا
 • قابل طراحی
تقویم تبلیغاتی

تقویم رومیزی

حرف آخر

برای معرفی حرفه و برند خود می توانید طراحی تقویم تبلیغاتی را خودتان انجام دهید و طرحی که دوست دارید را به مشتریان خود ارائه دهید. فراموش نکنید که برند و لوگوی خود را حتما در تقویم تبلیغاتی خود طراحی و ثبت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *