مقالات هدایای تبلیغاتی

نقش هدیه تبلیغاتی در بازاریابی

نقش هدیه تبلیغاتی در بازاریابی

نقش هدیه تبلیغاتی در بازاریابی

زمانی که شما می خواهید کار و کسب خود را افزایش دهید هزاران راه در ذهن شما ایجاد می شود اما می توان گفت که در حال حاضر بهترین و مهم ترین راه برای بازاریابی مناسب استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد، امروز می خواهیم با شما در مورد نقش هدیه تبلیغاتی در بازاریابی صحبت کنیم تا اطلاعات شما نسبت به این هدایای تبلیغاتی بالا تر برود و هر زمان که لازم دیدید از هدایای تبلیغاتی استفاده کنید. هزاران هدایای تبلیغاتی می باشد که شما می توانید برای کسب و کار خود استفاده کنید اما از دید من بهترین هدیه تبلیغاتی پک های تبلیغاتی می باشد. هدیه های تبلیغاتی چند کاربرد اصلی و مهم دارد که هر کدام را به شما عزیزان خواهیم گفت.

کاربرد هدیه تبلیغاتی

ببینید زمانی که شما از هدیه های تبلیغاتی استفاده می کنید باعث می شود که یک سری کاربرد های خاص را برای شما به ارمغان بی آورد.

هدیه تبلیغاتی

کاربرد هدیه تبلیغاتی

 • معروف تر شدن کسب و کار

  می توان به جرات گفت که اصلی ترین کاربردی که هدیه تبلیغاتی برای شما به وجود می آورد همین معروف شدن کسب و کار شما می باشد. طبق تحقیقات انجام شده در این چند سال گذشته اصلی ترین چیزی که باعث شده است کسب و کار بیشتر افراد رشد چشم گیری به خود بگیرد همین هدیه های تبلیغاتی می باشد.  نقض هدیه تبلیغاتی در بازار یابی فقط معروف تر شدن کسب و کار شما نمی شود کاربرد دیگری هم دارد که در همین زیر به شما می گویم.

 • جذب مشتری در سریع ترین زمان

  ببینید زمانی که شما از هدیه تبلیغاتی استفاده می کنید می توان گفت که یکی از مناسب ترین کاربرد های که برای شما دارد این می باشد که باعث می شود توسط این هدیه مشتری را به خود جذب کنید. گاهی وقتا می باشد که مثلا طی جلسه ای وضعیت کار شما با مشتری خود به صورت خوب پیش نمی رود شما می توانید از این نوع هدیه های تبلیغاتی استفاده کنید تا مشتری سریعا به شما جذب شود.

 • طرح بندی دلخواه

  شما می توانید با توجه به نوع کار خود انواع هدیه تبلیغاتی خود را به سبک کار خود طراحی کنید. به فرض مثال شما کارتان طراحی چوب می باشد. شما می توانید خودکاری که می خواهید هدیه دهید به صورت رنگ چوبی باشد. و این باعث می شود که سبک و کلاس کاری شما تا حد بسیار زیادی بالا تر برود و مشتری به شما اطمینان بیشتری بکند.

انواع هدیه های تبلیغاتی

در حال حاضر هزاران هدیه تبلیغاتی وجود دارد. اما می خواهیم در این بخش به شما بهترین هدیه های تبلیغ که باعث می شود سبک و کلاس کاری شما را بالا تر ببرد معرفی کنیم.

 1. خودکار تبلیغاتی
  یکی از ساده ترین اما مناسب ترین هدیه های تبلیغاتی همین خودکار های تبلیغاتی می باشد. در حال حاضر در بیشتر شرکت ها دیگر خودکار تبلیغاتی دیده می شود.
 2. فلش تبلیغاتی
  شما می توانید با توجه به نوع کار خود فلش مموری مورد نظر را طراحی کنید. طبق تحقیقات انجام شده در این چند سال اخیر فلش مموری یکی از شکیل ترین هدایای تبلیغاتی می باشد که شما می توانید به مشتریان خود ارائه دهید.
 3. کارت ویزیت
  می توان به جرات گفت که یکی از اصلی ترین نقش هدایای تبلیغاتی در بازاریابی کارت ویزیت می باشد. به این صورت که شما می توانید علاوه بر طراحی کارت ویزیت مورد نظر تمامی اطلاعات های مورد نظر را روی کارت درج کنید.

3 مواردی که در بالا گفته شد در حال حاضر در صدر بهترین هدایای تبلیغاتی می باشند.

قیمت هدیه تبلیغاتی در بازاریابی

شاید برای تمامی شما سوال پیش بی آید که آیا قیمت هدیه های تبلیغاتی در بازاریابی گران می باشد؟ ببینید باید گفت خیر خوشبختانه طی این چند سال گذشته اخیر یکی از ارزان ترین و مناسب ترین راه های بازاریابی همین هدیه های تبلیغاتی می باشد. اگر دقت کرده باشید زمانی که شما بخواهید کسب و کار خود را در شبکه های مجازی در دست تبلیغ قرار دهید باید یک سری هزینه های گزاف مانند 4 الی 5 میلیون تومان هزینه کنید. اما هدیه های تبلیغاتی بسیار ارزان تر نسبت به این تبلیغات می باشد و از طرفی دیگر برای شما بسیار تاثیر گذار است.

ویژگی های هدیه تبلیغاتی

یکی از ویژگی های که قیمت این هدیه تبلیغاتی دارد این می باشد که شما می توانید تعیین کنید برای کار خود چه چیزی مناسب می باشد و از طرفی دیگر تمامی قیمت ها برای شما مشخص است. شما می توانید محصولی را انتخاب کنید که نه خیلی گران قیمت و نه خیلی کم قیمت باشد. اما در تبلیغات در فضای مجازی اینگونه نمی باشد. به این صورت است که دارای قیمت زیادی می باشد. امکان دارد که کار شما را به صورت درست نیز انجام ندهد.

بازدهی مناسب توسط هدیه تبلیغاتی در بازاریابی

زمانی شما می توانید یک باز دهی مناسب از هدیه تبلیغاتی بگیرید که به صورت عقلانی رو هدیه تبلیغاتی خود را ارائه دهید. این گونه که شما می توانید با هزینه کمتر مشتری را به سمت خود جذب کنید. اما این را از یاد نبرید که شما باید در تایم مناسب از هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. تا برای شما بازدهی مناسبی را به وجود بی آورد. درست است که در بالا گفته شد قیمت هدیه تبلیغاتی نسبت به تبلیغات در شبکه اجتماعی کمتر می باشد. اما این گونه نیست که این نوع هدیه تبلیغاتی برای شما ارزان بی افتد. اگر شما به صورت تعداد بالا این نوع هدیه ها را خریداری کنید. یک سری هزینه های خاص را به وجود می آورد. اگر به صورت درست استفاده نشود باعث می شود که بازدهی خوبی را به شما ارائه ندهد.

نتیجه گیری

حال نوبت آن رسیده است که با شما عزیزان سخن پایانی را بزنیم. به این نتیجه می رسیم که اصلی ترین نقش هدیه تبلیغاتی در بازاریابی این می باشد که کار و کسب شما تا حد مناسبی معروف شود و رو به رشد برود. در حال حاضر یک سری هدیه های تبلیغاتی ارزان می باشد که شما می توانید از آنها استفاده کنید که در بالا به شما عزیزان گفتیم. شما می توانید به جای اینکه از تبلیغات مجازی با هزینه های گزاف استفاده کنید. با مقدار پول کمتر از هدیه تبلیغاتی استفاده کنید در کار خود.

سوالات متداول هدایای تبلیغاتی در بازاریابی

1آیا گزینه بهتری برای هدیه تبلیغاتی با قیمت مناسب وجود دارد؟
2در طی چند روز هدیه تبلیغاتی بازدهی مثبت به ما ارائه می کند؟
3آیا می توان برای خرید هدیه تبلیغاتی به ماهور گیفت مراجعه کرد؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *