مقالات هدایای تبلیغاتی

نکات مهم برای خودکار تبلیغاتی

انواع خودکار تبلیغاتی

خودکار های تبلیغاتی باید به چه صورت باشند؟

می دانید که امروزه شرکت ها و کسب و کارها برای معرفی و جذب بیشتر محصولات و یا خدمات خود از هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند.که بسیار تاثیر گذار است. در کنار هدایای تبلیغاتی همچون سررسید ،تقویم و خیلی از موارد دیگر .یکی از موثر ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی بدون شک خودکار تبلیغاتی است.که جزو آن دسته از هدایای تبلیغاتی می باشد که می توان برای هر مناسبت خاص از آن استفاده کرد.این نکته را فراموش نکنید در انتخاب خودکار باید دقت کافی را داشته باشید.

خودکاری که به عنوان هدایا تبلیغاتی می خواهید استفاده کنید باید کیفیت مناسب را داشته باشد چرا که اگر کیفیت خودکار بسیار پایین باشد تاثیر منفی بر روی تبلیغ محصول شما همچنین مخاطب می گذارد.

نکات مهم برای خرید خودکار

در هنگام خرید خودکار تبلیغاتی یک سری نکات وجود دارد که برای تاثیر گذاری و کیفیت بیشتر محصول باید این نکات را در نظر گرفت.

 • نکات خرید خودکار تبلیغاتی

  خرید خودکار تبلیغاتی لاکچری

  جوهر مناسب خودکار، یکی از اصلی ترین نکات در حین خرید خودکار جوهر مناسب است.

 • بهتر است خودکاری را تهیه کنید که برند و یا مارک خودکار شناخته شده باشد. این انتخاب بر روی مخاطب تاثیری مثبتی می گذارد.
 • از دیگر مسائل مهم انتخاب زمان و مکان مناسب برای دادن خودکار تبلیغاتی است.سعی کنید در کنفرانس ها و مراسمات از خودکار های پلاستیکی استفاده کنید،اگر قصد تشکر کردن از مدیران یک شرکت را دارید بهتر است از خودکار های لوکس استفاده کنید . همچنین استفاده از خودکار های فلزی بسیار مناسب دانشجویان و یا دانش آموزان است که می توانید هدیه دهید.
 • در انتخاب رنگ خودکار نیز دقت داشته باشید و سعی کنید از رنگ های خاص استفاده کنید که اثر گذاری بیشتری را داشته باشد.
 • چاپ روی خودکار، این نکته مهم را حتما در نظر بگیرید خودکاری که انتخاب کنید به اندازه ای باشد که بتوانید تبلیغات خود نام برند و یا محصول و همچنین اطلاعات تماس را نیز بر روی خودکار درج کنید.
 • شکل و طرحی را که انتخاب می کنید بهتر است ساده و شیک باشد به هیچ عنوان خودکار هایی که طرح های شلوغی دارند انتخاب نکنید.
 • و در آخر اصلی ترین نکته در انتخاب خودکار تبلیغاتی کیفیت درجه یک خودکار می باشد.حتما محصولی را انتخاب کنید که تا چند سال نیز بتوان از آن استفاده کرد. توجه به این نکته باعث اثرگذاری بیشتر بر روی مخاطبان می شود.

قیمت خودکار تبلیغاتی و تعیین بودجه مشخص برای آن

خودکارهایی که برای هدایای تبلیغاتی خود انتخاب می کنید. به دلیل مشخصات ،جنس و کیفیتی که دارند متفاوت است.هر شرکت و یا کسب و کار یک بودجه مشخصی را تعیین کرده است که با توجه به این بودجه نسبت به خرید خودکار اقدام می کند. که هر کدام از این خودکارها چاپ و مشخصات گوناگونی به همراه دارد.می توان گفت خودکار تبلیغاتی جزو ارزان ترین و کاربردی ترین هدایای تبلیغاتی است.که در بیشتر کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد.نسبت به قیمت کمی که دارند بسیار کاربردی هستند چرا که ما در طول روز نیاز به نوشتن خیلی مسائل داریم بنابراین یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی نیز محسوب می شوند.

قیمت انواع خودکار تبلیغاتی

مزایا استفاده از خودکار برای تبلیغات

 • یکی از بهترین مزایا خودکار های تبلیغاتی پایین بودن قیمت آن ها است. که همین دلیل باعث می شود تمامی کسب و کارها و شرکت ها به راحتی از آن استفاده کنند.
 • خودکار ها به دلیل تنوع بسیار زیادی که دارند. بسته به میزان بودجه ای که مشخص می شود می توان نسبت به خرید اقدام کرد.
 • از دیگر مزایا خودکار تبلیغاتی می توان به کاربردی بودن آن اشاره کرد.که در طول روز افراد بار ها از خودکار استفاده می کنند.
ویژگی های خودکار برای تبلیغاتی

بهترین مزیت های خودکار برای تبلیغات

از این رو کسب و کار ها و شرکت ها می توانند از خودکار برای دادن هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنند. چرا که به دلیل ویژگی های خوبی که دارد.جزو بهترین هدایای تبلیغاتی به شمار می رود که به آسانی می توانید تبلیغات خود را بر روی خودکار چاپ کنید.همچنین این محصول به دلیل کاربردی بودن آن باعث جذب بیشتر مخاطبان خواهد شد.

سخن پایانی

در این مطلب همانطور که گفته شد خودکار تبلیغاتی یکی از بهترین و اثر گذار ترین هدایای تبلیغاتی است .چرا که این محصول بسیار کاربردی بوده و جزو محصولات مورد نیاز مردم است.از این رو شرکت ها و کسب و کار ها برای معرفی تبلیغ خود بر روی خودکار باید در خرید خودکار دقت لازم را داشته باشند.چرا که اگر خودکاری بی کیفیت و نامناسبی را انتخاب کنید قطعا تاثیر منفی بر روی برند و یا نام محصول خود خواهید گذاشت.همچنین یکی از مهم ترین مسائل برای دادن خودکار به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب مکان و زمان مناسب است.که نسبت به این موضوع باید دقت کافی داشته باشید.

سوالات متداول خودکار تبلیغاتی

 1. برای خرید خودکار توجه به چه نکاتی مهم و اثر گذار است؟
  اگر قصد دارید از خودکار برای معرفی محصول خود استفاده کنید یک سری نکات را در حین خرید این محصول باید در نظر داشته باشید نظیر کیفیت خودکار، اندازه آن، طرح خودکار،جوهر مناسب و….
 2. استفاده از خودکار برای تبلیغات چه مزایایی به همراه دارد؟
  قیمت پایین این محصول،تنوع زیاد آن در بازار و همچنین کاربردی بودن آن از مزایای استفاده از خودکار برای هدایا تبلیغاتی و معرفی محصول است.
 3. استفاده از کدام نوع از خودکار ها برای قدردانی از مدیران شرکت های بزرگ مناسب است؟
  اگر قصد دارید از خودکار برای تشکر و قدردانی از مدیران شرکت های بزرگ استفاده کنید. بدون شک خودکار های لوکس با طرح های خاص بهترین انتخاب خواهد بود.

یک نظر در “نکات مهم برای خودکار تبلیغاتی

 1. داریوش داریوش گفت:

  چه مارک خودکاری برای تبلیغات خوبه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *