مقالات هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی مینا کاری

خرید هدایای تبلیغاتی مینا کاری در ماهور گیفت

هدایای تبلیغاتی مینا کاری

یکی از صنایع دستی در اصفهان و از سوی دیگر نیاز سازمان ها و شرکت ها و کسب و کارها به هدایا ی تبلیغاتی نفیس برای نخستین هدایای تبلیغاتی مینا کاری که فراهم کرده است. هدیه دادن  و تقدیر کردن از افراد معمولا باید هدیه با ارزشی باشد. معمولا افرادی که تصمیم دارند هدیه بدهند نمی دانند برای قدر دانی از چه چیزی استفاده کنند. برای شرکت ها معمولا سازمان های کوچیک و بزرگ استفاده از هدایای تبلیغاتی بسیار مهم است و رواج خاصی دارد. هدایای تبلیغاتی باید هم دارای ظاهری مناسب و هم برندینگ در جذب مشتری تاثیر دارد . هم چنین هدایای تبلیغاتی مینا کاری برای ارگان ها  و همایشات و سازمان های دولتی و حضوری مورد استفاده قرار میگیرد.

چرا مینا کاری و صنایع دستی برای هدایای تبلیغاتی استفاده می شوند؟

 • مینا کاری بسیار زیبا از نظر ظاهری و شکیل بودن
 • کالایی که قاچاق نبوده و توسط هم وطنان ساخته شده و حمایت از تولید ملی است.
 • امکان چاپ متن دلخواه یا لگو بر روی محصولات.

قیمت این محصول مناسب بوده و در بازه 50 تا 150 هزار تومان است.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یک شیوه مناسب برای جذب مشتری با ماندگاری بالا است. لازم به ذکر است هدایای تبلیغاتی در صنایع دستی اصفهان با قیمت مناسب و پایین ارزش واقعی هنری را تولید می کند. صاحبان ارگان ها و سازمان های مختلف برای جذب مشتری و مطرح ساختن خود و برای تقدیر  از هدایای تبلیغاتی صنایع دستی استفاده می کنند.

یکی از محبوب ترین و پر طرفدارترین هدایای تبلیغاتی مینا کاری محصولات مینا کاری اصفهان می باشد. این محصولات دستی شامل  بشقاب مینا کاری با جعبه ترمه ، باکس ترمه و گلدان مینا کاری، هدیه تبلیغاتی تابلو مینا کاری، هدیه  نیم ست بشقاب و گلدان میناکاری و هم چنین می توانید با دانلود اپلیکیشن بازارمینا از کد های تخفیف باخبر شوید.

شیوع نوین تبلیغاتی

شیوع نوین تبلیغاتی که برای ماندگاری و جذب مشتری زیاد است

خرید هدایای تبلیغاتی

با توجه به اینکه صنایع دستی در ایران پیشرفت های خوبی داشته و توانسته پاسخگو همه در خواست ها باشد هدایای تبلیغاتی صنایع دستی جدیدا بسیار رونق پیدا کرده است.

 

هدایای تبلیغاتی

این هدایا در صنایع دستی پیشرفت خوبی داشته است.

روش های فوق العاده ای جهت بازار یابی و جذب مشتری پدید آمده است. روش هایی که عبارتند از:

 1. حمایت کردن از کسب کار های داخلی
 2. تبلیغات برند برای کسب و کار به روشی کاملا جدید
 3. تاثیر گذاشتن و ماندگاری خوب بر روی جامعه هدف
 4. قابلیت تغییر و سفارشی سازی به میزان دلخواه
 5. قیمتی مناسب و به صرفه بودن نسبت به کالاهای خارجی
 6. تناسب فرهنگی زیاد

در نتیجه می توانید با توجه به تنوعات و افزایش جذب مشتری  اقدام به خرید هدایای تبلیغاتی گران و لوکس کنید و بسته به هدف هایی که دارید خرید به دسته تبلیغاتی که موارد زیر بپردازید.

 • هدایای تبلیغاتی مناسبتی مانند روز معلم و پرستار
 • هدایای تبلیغاتی سازمانی و اداری

استفاده از هدایای تبلیغاتی ویژه برای سفارش سازی زیاد در بازار هدف خاص.

هدایای تبلیغاتی خاص

هدایای تبلیغاتی صنایع دستی زمانی موثراست که با کارشناسان و مشاوران بتوانند بسته بندی مناسب و سفارشی سازی بسیار مناسبی را به عمل بیاورند. یکی از اصول هنگام خرید هدایای تبلیغاتی خاص مانند کالا های تبلیغاتی می باشد هرچه ارزش مادی بیشتر داشته باشد مداوم ماندگاری آن هم نیز بیشتر می شود سعی کنید بهترین هدایای تبلیغاتی را داشته باشید درغیر این صورت عامل منفی در کسب و کارشما می شود.

هدایای تبلیغاتی عید

باید هدایای تبلیغات برای کسب و کار مفید و ارزشمند باشد

که بهترین روش وموثرین ترین در جذب مشتری است  موارد بسیار حائر اهمیت این است که خرید های تبلیغاتی صنایع دستی  امکان سفارش سازی است که به صورت عمده برای خرید میتوانید انتخاب کنید. وهم چنین ارگان ها بزرگ داخلی  تصمیم مهمی برای خرید های تبلیغاتی گرفته اند و پی برده اند

که نه تنها در جذب مشتری بلکه سبب بهبود روابط و ترغیب کارکنان و کارمندان نیز می شود. و این اولین گام برای دستیابی اهداف بزرگ تر می شود و پیشنهاد فروشگاه صنایع دستی اصفهان براین باور است که اگر قصد دارید به جمع رقیب های خود بپیوندید و از حداکثر فرصت پیش آمده  برای رونق و بهبودی کسب و کار خود استفاده ببرید پس هر چه سریع تر نبست به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اقدام کنید.

تبلیغات عیدی

هدایای تبلیغاتی مناسب عید

نتیجه گیری هدایای تبلیغاتی مینا کاری

دراین مقاله با بسیاری از هدایای تبلیغاتی مینا کاری آشنا شدیم که مهم ترین هدایای تبلیغاتی از صنایع دستی اصفهان است. و با استفاده از روش تبلیغات مناسب می تواند به اهداف بزرگی دست پیدا کند. توجه داشته باشید هدایای تبلیغاتی باید بسیار زیبا و شکیل باشند در غیر این صورت به کسب و کار لطمه وارد می شود. در ادامه بخوانید بهترین هدایای تبلیغاتی سنتی کدامند؟

سوالات متداول درباره هدایای تبلیغاتی مینا کاری

1پرطرف دار ترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان چیست؟

از پرطرفدار ترین صنایع دستی اصفهان میتوان به مینا کاری ،فیروزه کوبی  و ملیله کاری نام برد.

2آیا کد تخفیف به مشتریان داده می شود؟

بله با نصب اپلیکیشن و با مناسبت های مختلف کد تخفیف برای محصولات در نظر گرفته میشود و از طریق اپلیکیشن صنایع دستی مینا از کدهای تخفیف فروشگاه با خبر می شوند.

3برای خرید هدایای تبلیغاتی شرکتی عید نوروز چه زمانی اقدام کنیم؟

زمان خاصی تعیین نشده است ولی برای مشتریانی که حق انتخاب بیشتر دارند بهتر است در نیمه دوم سال اقدام به سفارش تبلیغاتی سال جدید کنند.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *