آفتابگیر، پیشبند و حوله تبلیغاتی, مقالات هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی تابستانه

هدیه های تبلیغاتی مناسب تابستان

هدایای تبلیغاتی تابستانه

همواره فصل تابستان یکی از مناسب ترین فصل ها برای دادن هدایای تبلیغاتی می باشد. در حال حاضر تعداد هدایای تبلیغاتی تابستانه بسیار زیاد شده است. و بستگی به سلیقه شما دارد که چه نوعی از این هدیه تبلیغاتی ها را خریداری کنید. اگر به دنبال این هستید که کلاس و سبک کاری خودتان را بالا ببرید می توانید از هدیه های تبلیغاتی شیک تابستانه استفاده کنید. چرا که تحقیقات نشان داده است فصل تابستان و هدیه های مربوط به این فصل یکی از تاثیر گذار ترین کار ها برای پیشرفت شما در کار می باشد. اگر به دنبال خرید هدایای تبلیغاتی تابستانه می باشید می توانید به ماهور گیفت برای خرید مراجعه فرمایید.

نکات مهم برای انتخاب هدایای تبلیغاتی تابستانه

زمانی که شما می خواهید هدایای تبلیغاتی تابستانه خریداری کنید. باید یک سری نکات را به صورت کامل رعایت فرمایید. چرا که در غیر این صورت باعث می شود که هدیه تبلیغاتی که شما به مشتریان خود هدیه داده اید زیاد تاثیر گذار نشود.

 1. هدایای تبلیغاتی باید کاربردی باشد
  یکی از اصلی ترین نکاتی که همواره وجود دارد این می باشد که شما باید نوعی از هدیه تبلیغاتی را خریداری کنید که برای مشتری کاربردی باشد. یعنی اینکه به درد مشتری بخورد و بتواند از آن استفاده کند. به فرض مثال اگر شما هدیه یک فصل دیگر مانند زمستان را برای تابستان خریداری کنید مطمئنا جلوه خوبی را به نمایش نمی گذارد و برای مشتری شما کاربرد خاصی را به وجود نمی آورد.
 2. هدایای تبلیغاتی شما باید متناسب کلاس کاری مشتری شما باشد
  اگر می خواهید هدیه تبلیغاتی شما به صورت صد در صد روی مشتری شما تاثیر خودش را بگذارد باید بدانید که باید نوعی از هدیه تبلیغاتی را خریداری کنید که با سبک کاری مشتری شما یکی باشد. در این صورت می باشد که هدیه تبلیغاتی تا حد زیادی بر کسب و کار شما تاثیر گذار می شود.
 3. هدایای تبلیغاتی شما باید در دید باشد
  سعی کنید که اگر می خواهید هدیه تبلیغاتی خریداری کنید نوعی از هدیه تبلیغاتی را خریداری کنید و هدیه دهید که به صورت همیشگی در دید باشد. مثلا یکی از مناسب ترین هدیه های تبلیغاتی که همواره در دید نیز می باشد تی شرت های تبلیغاتی می باشد که شما می توانید برای خرید این نوع تی شرت ها به ماهور گیفت مراجعه فرماید.
هدایای تبلیغاتی تابستانه

نکات مهم برای انتخاب هدیه تبلیغاتی تابستانه

3 مواردی که در بالا به آنها اشاره شد، مهم ترین نکات برای انتخاب هدیه تبلیغاتی تابستانه می باشد.

شما می توانید در صورت رعایت نکات بالا تاثیر بسیار مثبتی بر روی کار خود بگذارید.

انواع هدایای تبلیغاتی تابستانه

حال می خواهیم در مورد بهترین هدیه های تبلیغاتی تابستانه صحبت کنیم. تا شما راحت تر بتوانید هدیه تبلیغاتی مورد نظر را خریداری بکنید.

 • بطری آب تبلیغاتی
  یکی از بهترین و مناسب ترین هدیه های تبلیغاتی تابستانه همین بطری آب تبلیغاتی می باشد. در تابستان تمامی افراد بطری های آب را در کیف خود دارند. به علت اینکه هوا گرم است و نیاز دارند که آب تازه میل بکنند. شما می توانید اطلاعات خود را به صورت کامل روی این بطری های آب معدنی قرار دهید. و مشتری نیز از بطری تبلیغاتی شما صد در صد استفاده می کند. 
 • ساک دستی تبلیغاتی
  ساک دستی همواره یکی از نیاز های افراد بوده است که می تواند وسایل های خود را داخل آن قرار بدهد. خوشبختانه ساک های دستی به طوری می باشد که شما می توانید به صورت کامل اطلاعات مورد نظر را روی آنها درج فرمایید. یکی از بهترین ویژگی های که ساک دستی تبلیغاتی نسبت به هدیه های تبلیغاتی دیگر دارد این می باشد که، بسیار ارزان است. و بیشترین قیمت آن 2000 هزار تومان می باشد . شما می توانید از ماهور گیفت خریداری کنید.
 • باد بزن دستی
  باد بزن دستی نیز یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی تابستانه می باشد که شما می توانید به مشتریان خود ارائه دهید. متاسفانه یک عیب که باد بزن دستی دارد. و این می باشد که بیشتر خانم ها از این هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند و خود را خنک می کنند. اما باز هم به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب به چشم می آید.
 • دمنوش های گیاهی
  دمنوش های گیاهی بسیار برای اعصاب و روان مناسب می باشد و شما می توانید مشتری خود را با این روش مناسب به سمت خود جذب کنید. دمنوش های گیاهی را می توان نوعی کارت ویزیت در نظر گرفت. علاوه بر اینکه بسیار کوچک و مناسب می باشد می توانید برند خود را روی این نوع دمنوش ها حک بکنید.
 • آفتابگیر های تبلیغاتی
  بهترین هدیه تبلیغاتی که برای افراد وجود دارد همین آفتابگیر های تبلیغاتی می باشد. این گونه که بیشتر مشتریانی که به شما مراجعه می کنند مطمئنا دارای ماشین می باشند. در فصل تابستان نیز رطوبت خورشید بالا تر می رود و باعث می شود که داخل کابین ماشین دچار گرمای زیاد شود. مشتری شما می تواند با استفاده از این آفتاب گیر از گرما بیش از حد جلوگیری کند. تحقیقات نشان داده است که یکی از تاثیرگذارترین هدایای تبلیغاتی تابستانه همین آفتابگیر های تبلیغاتی می باشد.

"<yoastmark

5 مواردی که در بالا ذکر شد اصلی ترین هدیه های تبلیغاتی در فصل تابستان می باشد.

بیشترین طرفدار ها را همواره داشته است.

کاربرد هدایای تبلیغاتی تابستانه

 1.  شناخت برند شما از طریق هدایای تبلیغاتی مناسب
 2. ماندگاری برند و شرکت شما در ذهن مخاطب
 3. انتقال یک انرژی مثبت به دریافت کننده

اما از طرفی دیگر می توان گفت که اصلی ترین کاربرد هدیه تبلیغاتی تابستانه وجود دارد. این است که، باعث می شود سبک و کلاس کاری شما تا حد زیادی بالا برود.

از طرف دیگر شاهد رشد چشم گیر کسب و کار خود بشوید.

"<yoastmark

نتیجه گیری هدایای تبلیغاتی تابستانه

در آخر نتیجه این که اصلی ترین هدیه تبلیغاتی در فصل تابستان بطری آب معدنی و آفتابگیر های تبلیغاتیست. 

شما می توانید برای دریافت این هدیه های تبلیغاتی به ماهور گیفت مراجعه فرمایید.

از طرف دیگر اصلی ترین نکته برای انتخاب هدیه تبلیغاتی این می باشد. چون که باید کاملا کاربردی باشد. و در صورت دریافت هدیه تبلیغاتی توسط مشتری می بایست از آن استفاده بکند. در غیر این صورت برای شما تاثیر مثبتی به جا نمی گذارد.

سوالات متداول

1آیا می توان برای دریافت دمنوش های تبلیغاتی به ماهور گیفت مراجعه کرد؟
بله شما می توانید برای خرید دمنوش های تبلیغاتی به ماهور گیفت مراجعه فرمایید.

2آیا امکان دارد هدیه تبلیغاتی به کسب و کار ما آسیبی بزند؟
بله در گاهی مواقع نیز دیده شده است که هدیه تبلیغاتی به کسب و کار آسیب بزند آن هم به این علت که نه کاربردی می باشد و نه جذابیتی برای مشتری دارد.

3آیا تی شرت تبلیغاتی برای هدیه دادن تبلیغاتی در تابستان مناسب می باشد ؟
بله تی شرت تبلیغاتی نیز یکی از مناسب ترین گزینه ها برای هدیه دادن تبلیغاتی در فصل تابستان می باشد که شما می توانید از ماهور گیفت آن را دریافت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *