مقالات هدایای تبلیغاتی

معرفی انواع هدایای تبلیغاتی شیک

معرفی هدایای تبلیغاتی لوکس

معرفی انواع هدایای تبلیغاتی شیک

مدیران و صاحبان برندهای مختلف همواره به دنبال بهترین هدایای تبلیغاتی برای شرکت خود می باشند. هدف آن ها از انتخاب هدایای تبلیغاتی خاص منحصر به فرد نشان دادن محصولاتشان است. چرا که می دانند جذابیت هدیه های تبلیغاتی در نهایت چیزی جز سود فراوان برایشان به همراه نمی آورد.

در این بین هدایای تبلیغاتی لوکس در میان سایر کالاهای تبلیغاتی ابزاری بسیار موثر و پر قدرت در رونق بخشیدن به کسب و کار شرکت هاست. کالای تبلیغاتی لوکس برای همه شرکت ها انتخاب خوبی است اما باید دقت کرد اولا هدیه تبلیغاتی منتخب متناسب با شرکت و نام برند آن باشد، دوما از آنجا که قیمت هدایای تبلیغاتی لوکس از سایر هدایای تبلیغاتی بیشتر است، نوع آن را متناسب با بودجه و توان مالی شرکت برگزید.

ماهور گیفت در تلاش است برای دیده شدن و خاص جلوه کردن محصولات شرکتی شما، بهترین گزینه ها را به عنوان هدایای تبلیغاتی لوکس پیش رویتان قرار دهد تا متناسب با بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، بهترین انتخاب خود را داشته باشید.

در ادامه به معرفی برخی از بهترین هدایای تبلیغاتی شیک و جدید می پردازیم.

[faq title=”سوالات مربوط به هدایای تبلیغاتی لوکس ” open1st=”1″ openAll=”0″][faq_item title=”آیا هزینه هدایای تبلیغاتی لوکس برای شرکت زیاد نمی شود؟ ” number=”1″]

هدایای تبلیغاتی لوکس مناسب همه مشتریان نیست. زیرا قیمت این محصولات با توجه به طراحی خاص و کیفیت بالا در نهایت گران می شود و اصلا برای یک برند به صرفه نیست که آن را در تیراژ بالا سفارش دهد.  هدایای تبلیغاتی لوکس را برای افراد خاص مانند مدیران رده بالا، متخصصان و اساتید و برخی کارمندان در نظر می گیرند.

[/faq_item][faq_item title=”چرا باید اینقدر هزینه بابت این هدایای گران کرد؟ ” number=”2″]

شرکت ها و برند ها همواره به دنبال آن اند که محبوبیت خود را در بین درصد بیشتری از اقشار جامعه که با کار آن ها مرتبط هستند، بیشتر کنند. آن ها باید همه سبک های سلیقه ای را در نظر بگیرند تا بتوانند طیف بیشتری از مشتریان را به سوی خود جذب کنند. در نتیجه برای رسیدن به این مرحله که سودآوری خیلی زیادی نیز برای برند و شرکت به همراه دارد، باید هزینه برای هدایای تبلغاتی لوکس و گران نیز کرد.[/faq_item][/faq]

انواع هدایای تبلیغاتی باکلاس

در زیر برخی از هدایای تبلیغاتی شیک و باکلاس را به شما معرفی کرده ایم:

ست چرم تبلیغاتی لوکس

ست چرم تبلیغاتی علاوه بر اینکه هدیه تبلیغاتی لوکس می باشد، برای مخاطبان نیز خیلی کاربردی است. انتخاب این هدایا مشتریان را روزانه درگیر محصول تبلیغی خود کرده اید.

عطر و ادکلن تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی شیک که می تواند برای مشتری بسیار جذاب باشد، عطر و ادکلن تبلیغاتی است. البته با توجه به وجود سلیقه های مختلف باید در انتخاب رایحه آن دقت لازم را به عمل آورد تا طیف زیادی از مخاطبان را در بربگیرد. در ضمن توجه داشته باشید که مدل جعبه و طراحی آن در زیبا جلوه نمودن عطر و ادکلن تبلیغاتی بسیار موثر است. پس تمام سلیقه تان را در این زمینه به کار بگیرید.

عطر و ادکلن به عنوان هدایای تبلیغاتی لوکس

ادکلن هدیه تبلیغاتی لوکس

ست فلش و پاوربانک تبلیغاتی

پیشنهاد هدایای تبلیغاتی خاص مانند فلش ها و پاوربانک ها با طراحی زیبا و شیکشان می تواند گزینه خوبی باشد. چرا که علاوه بر هدیه تبلیغاتی لوکس بودن بسیار کاربردی نیز باشند. در جهان امروز که عموم مردم سر و کار زیادی با دنیای تکنولوژی دارند، این دست از هدایای تبلیغاتی برای مخاطبان بسیار جذاب و محبوب است.

فقط باید در انتخاب مدل و مارک آن ها دقت کرد تا کارایی لازم برای چندین سال را داشته باشند. اگر فلش و پاوربانک با کیفیتی انتخاب کنید، با افزایش طول عمر آن، ماندگاری نام برند شما در ذهن مخاطب تضمین می شود.

ست آرایشی و بهداشتی تبلیغاتی

اگر مخاطبان شما خانم ها هستند، ایده ست آرایشی و بهداشتی به عنوان هدیه تبلیغاتی لوکس می تواند بسیار برای آن ها جذاب باشد. با ارائه این هدایای تبلیغاتی خاص به مخاطبان خود، خیالتان راحت باشد که تا مدت ها در ذهن مشتریان خود باقی می مانید.

وسایل تزئینی شیک

اشیاء تزینی و دکوری مانند تابلوها، مجسمه ها و گلدان ها را می توانید به عنوان پیشنهاد هدایای تبلیغاتی باکلاس در نظر بگیرید. ظاهر زیبای این هدایای تبلیغاتی خاص می تواند در نظر مخاطب بسیار جذاب جلوه کنند و با قرار دادن آن ها در معرض دیدشان، علاوه بر اینکه دیگران نیز نگاهشان به آن ها می افتد و نام برندتان تبلیغ می شود، خودشان نیز تا مدت ها در ذهن شان از برند شما به نیکی یاد می کنند.

ساعت تبلیغاتی لوکس

ساعت ها می توانند انتخاب خوبی به عنوان یکی از بهترین ها برای پیشنهاد هدایای تبلیغاتی لوکس باشند. انواع ساعت های دیواری، رومیزی و مچی طرفداران مربوط به خود را دارند. ساعت ها در مدل ها و مارک های گوناگون وجود دارند که دست شرکت ها و صاحبان برند ها را برای انتخاب آن ها با درنظر گرفتن معیارهای مخصوص به خود، باز نگه می دارد.

ساعت مچی به عنوان هدیه تبلیغاتی لوکس

ساعت مچی لوکس

خودنویس تبلیغاتی

خودنویس ها عموما برای افراد مختلفی از متخصص و رده بالا تا کارمندان، می تواند جذاب باشد. خود نویس ها را می توان با یک طراحی زیبا همراه با ترکیبی از طلا یا نقره، خیلی خاص تر جلوه داد. هیچ وقت فکر نکنید که خودنویس یا خودکار تبلیغاتی تکراری و غیر جذاب است، بلکه این نوع هدایای تبلیغاتی همواره طیف مشتریان خاص خود را دارد.

لیوان تبلیغاتی لوکس

لیوان تبلیغاتی لوکس اگر چه نسبت به سایر هدایای تبلیغاتی باکلاس یک هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت است ولی با طراحی شیک و ترکیب رنگی زیبا می توان آن را به عنوان یک کالای تبلیغاتی لوکس برای معرفی شرکت و برند خود در نظر گرفت.

مشتریان هدایای تبلیغاتی شیک و باکلاس

انتخاب هدیه تبلیغاتی لوکس برای همه مشتریان توصیه نمی شود. زیرا قیمت این کالاهای لوکس و جدید با توجه به کیفیت خوب و طراحی زیبا و منحصر به فردی که دارند در نهایت برای شرکت ها گران تمام می شود. مخاطبان و مشتریان محصولات تبلیغاتی لوکس اکثرا مدیران رده بالا، متخصصان و پزشکان، اساتید دانشگاه و برخی از کارمندان شرکت ها می باشند. بنابراین باید در انتخاب کالاهای تبلیغاتی لوکس بهترین عملکرد را داشته باشید.

تاثیر هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها بسیار حائز اهمیت است. صاحبان و مالکان برندها می دانند که انتخاب هدایای تبلیغاتی مفید و با کیفیت، در کسب و کارشان و جذب مخاطب به سوی محصولاتشان تاثیر شگفت انگیزی دارد.

مشتریان از هدایای تبلیغاتی که برایشان خوشایند باشد و از داشتن آن احساس خوبی داشته باشند، استقبال خوبی می کنند. هدایای تبلیغاتی جذاب در طولانی مدت نام برند و محصولات شما را که در معرض استفاده و دید مشتریان می باشند، در ذهن مخاطب زنده نگاه می دارند.

مزایای هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

حرف آخر

در انتخاب هدایای تبلیغاتی لوکس دقت نظر کافی داشته باشید. چرا که آن چیزی که یک هدیه تبلیغاتی را لوکس جلوه می دهد، علاوه بر کیفیت ساخت آن، طراحی زیبا و منحصر به فرد آن است. در این مقاله در میان انبوهی تاز هدایای تبلیغاتی به معرفی برخی از بهترین و جذابترین هدایای تبلیغاتی پرداخته شد، برای آشنایی بیشتر با سایر هدایای تبلیغاتی لوکس بهتر است با ما در تماس باشید.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

 

 

هدایای تبلیغاتی نفیس

 

 

هدایای تبلیغاتی خاص

 

 

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *