مقالات هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی سازمانی

هدایای سازمانی

هدایای تبلیغاتی سازمانی

یکی از شیوه های هوشمندانه برای اینکه بتوانید نظری مشتریان خود را به خوبی جلب نمایید هدایای تبلیغاتی سازمانی می باشد. شما با این کار نه تنها هزینه برای خود به وجود نمی آورید بلکه به نوعی سرمایه گذاری می کنید.
شما با کمترین هزینه می توانید بیشترین سود ممکن را از طریق هدایای تبلیغاتی که به مشتریان خود می دهید بدست آورید.
در حقیقت هدایای تبلیغاتی سازمانی به نوعی معرف شما و کسب و کارتان می باشند که به جدیدترین شکل ممکن شما را به مشتریانتان معرفی خواهند کرد و تاثیر مثبتی را در ذهن مشتریان شما خواهند گذاشت.
برای این کار فقط کافی است کمی خلاقیت و سلیقه از خود به خرج داده و برای انتخاب یک هدیه مناسب زمان کافی بگذارید.

کاربرد هدایای تبلیغاتی سازمانی

شاید پیش خودتان بگویید که از هدایایی که برای تبلیغات خود انتخاب کرده اید تنها می توانید به مشتریان خود بدهید و استفاده از آن ها در همین دایره مشتریان محدود خواهد شد
باید به شما دوستان عزیز بگوییم که هدایای تبلیغاتی سازمانی تنها به مشتریان شما محدود نمی شوند. بلکه شما می توانید از این هدایا برای قدر دانی از کارمندان سازمان خود نیز استفاده کنید. همچنین می توانید به دوستان و اقوام خود نیز این هدایای سازمانی را نیز هدیه کنید. چه اشکالی دارد که کارمندان و دوستان شما هم بتوانند از هدایای تبلیغاتی سازمان شما بهره مند شده و از آن ها استفاده کنند. شک نداشته باشید که از این طریق دامنه مشتریان شما نیز گسترده تر خواهد شد.

هدایای تبلیغاتی سازمانی

انتخاب هدایای تبلیغاتی

اختصاصی کردن هدایای تبلیغاتی سازمانی

قطعا که خرید و انتخاب یک هدیه مناسب برای تبلیغات سازمانی که در آن مشغول فعالیت هستید کار چندان آسانی نیست و انتخاب هدایای تبلیغاتی سازمانی برایتان یک دغدغه شده است.
چرا انقدر این موضوع را برای خودتان دشوار و سخت می کنید؟! برای انتخاب هدایای تبلیغاتی بهترین کار این است که مشتری ها و مخاطبین خود را دسته بندی کرده و با توجه به سلیقه و نیاز آن ها هدایای سازمانی متنوعی را تهیه کنید.
مثلا برای افرادی که مشتری ثابت شما هستند یک هدیه خاص انتخاب کنید تا با این کار خود میزان رضایت آن ها را افزایش داده و برای همیشه آن ها را در دسته بندی مشتریان خود داشته باشید.
برای مشتریانی که زیاد خاص نیستند هم یک هدیه مناسب در نظر بگیرید فراموش نکنید که کاربردی بودن هدیه خیلی مهم است.
اختصاصی کردن هدایای تبلیغاتی سازمانی یک راه موثر است تا شما بتوانید مشتریان ثابتی که برای شما سودآوری دارند را همیشه در اختیار داشته باشید.

انواع هدایای تبلیغاتی سازمانی

 • روان نویس
 • خودکار
 • جاکارتی
 • کیف پول و مدارک
 • فلش مموری
 • جاکلیدی
 • عینک آفتابی
 • تقویم و سررسیدهای متنوع
 • ساعت
 • پاور بانک
 • ماگ
 • گل و گیاه آپارتمانی
 • مجسمه
هدایای تبلیغاتی

هدایای سازمانی

در دسترس بودن با هدایای تبلیغاتی سازمانی

از ویژگی های مهمی که هدایای تبلیغاتی سازمانی دارند این است که توسط این هدایا شما همیشه در دسترس مشتریان خود هستید.
انتخاب هدایای سازمانی مناسب و کاربردی، که لوگو  و برند خود را بر روی آن ها طراحی کرده باشید به شما کمک خواهد کرد تا همیشه تنها یک قدم با مشتریان خود فاصله داشته باشید.
شما می توانید برای اینکه همیشه در دسترس مشتریان خود باشید علاوه بر طراحی لوگو اطلاعات تماس خود را نیز که همیشه در دسترس است را روی هدایای خود ثبت کنید. این اطلاعات می تونه شماره ثابت، تلفن همراه و یا آدرس ایمیل شما باشد.
به همین سادگی شما می توانید توسط هدایای تبلیغاتی سازمانی خود همیشه در دسترس مشتری باشید و این برای مشتری از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و می تواند باعث شود که رضایت و اطمینان بیشتری را نسبت به سازمان شما بدست آورند.
شما با دادن یک هدیه تبلیغاتی که اطلاعات خود را بر روی آن درج کرده اید می توانید یک پل ارتباطی مناسب را بین خود و مشتریانتان به وجود آورید.

حرف آخر

برای انتخاب هدایای تبلیغاتی سازمانی حتما نیاز نیست که هزینه و بودجه زیادی را صرف کنید با هزینه های کم هم می توانید یک هدیه مناسب برای مشتریان خود تهیه کنید. فقط نباید فراموش کنید، هدیه تبلیغاتی که می خواهید به مشتریان خود دهید کاربردی و قابل استفاده باشد اینجوری برند و نام سازمان شما همیشه در ذهن مشتری نقش خواهد بست.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *