مقالات هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر برندینگ

همانطور که می دانید امروزه تبلیغات یکی از اجزای جدایی ناپذیر هر کسب و کاری می باشد و هرگز نباید از آن چشم پوشی کرد. یکی از بهترین تبلیغات هدایای تبلیغاتی می باشد چرا که می توانند نقش بسیار پر رنگی را ایجاد کنند، درضمن یکی از دیگر مزایای هدایای تبلیغاتی ماندگاری بیشتر آنها می باشد که می تواند در نهایت شانس شما را برای بازاریابی بالا تر ببرد، این شیوه تبلیغاتی حس بسیار خوبی را به فرد انتقال می دهد و در واقع برند شما را به شکلی خوشایندتر به مشتری ها معرفی می نماید.

همانطور که می دانید تبلیغات شامل هزینه هایی می شود، اما هزینه ها می تواند کاملا متفاوت باشد و جالب است بدانید هزینه تبلیغات با هدایای تبلیغاتی می تواند بسیار مناسب باشد و در عین حال تاثیر بالای آن روی مخاطب ارزش آن را دو برابر می کند، جالب است بدانید ایده هایی وجود دارد که هدایای تبلیغاتی را جایگزین کارت ویزیت می کنند که این به خودی خود می تواند مواثر باشد چرا که با این روش مشتری با لبخند با شما تماس حاصل می نماید و پیش از آنکه از شما خرید کند حس رضایتی خاص را نسبت به شما خواهد داشت.

تاثیر هدایای تبلیغاتی

هدایا

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی درواقع هدایایی هستند که توسط شرکت ها یا برند ها به عموم مردم یا مخاطبان آن شرکت مذکور تقدیم می شود، هدف از این این هدایا شناخته شدن و بزرگ تر کردن بازار کار می باشد، ماهورگیفت یکی از شرکت های موفق درضمینه ساخت این هدایا می باشد ما در این سازمان سعی داریم که این هدایا را با توجه به هویت سازمان و در نظر گرفتن هدف های آنها تولید کنیم، به یاد داشته باشید که یکی از موارد مهم در تولید هدایای تبلیغاتی این است که با توجه به سلیقه مخاطبان عمل کنیم از این رو ما نظر مخاطبان را نیز در صدر جدول طراحی خود قرار داده ایم. هدایا تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی آنها پرداخته ایم، ما در انتخاب هدایای تبلیغاتی بسیار حساس عمل می کنیم و تمام تلاش ما این است که بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب کنیم و به کسب و کار آنها  یاری رسانیم.

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

  • شناخت شما و برند شما از طریق هدیه تبلیغاتی
  • ماندگاری بیشتر برند شما در ذهن مخاطب
  • ایجاد حس خوب بر روی مشتری یا مخاطب
استفاده از هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

ماگ و لیوان تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی که به نظر بسیار مناسب می آید ماگ یا لیوان تبلیغاتی می باشد، این نوع لیوان ها با یک لوگو یا شعار تبلیغاتی دیزاین می شوند و در عین حال زیر آنها شماره و آدرس شرکت مورد نظر قرار می گیرد. همانطور که می دانید در این چند سال اخیر استفاده از ماگ ها بسیار جا افتاده است و هر کس سعی بر این دارد که در محیط کار و حتی در محیط خانه نیز ماگ یا لیوان خصوصی خود را مصرف نماید از این رو شما می توانید این لیوان را به برند خود اختصاص دهید و هر روز برندتان را به ایشان یادآوری کنید و در شرایطی که قصد تماس با شما دارند شماره خود را در دسترس آنها قرار دهید.

جالب است بدانید سایز های بزرگ ماگ برای طراحی بسیار بهتر از انواع کوچک آن در می آیدمی شود چرا که در نهایت زیبا تر از آب در میاید و طرح روی آن بیشتر خودش را نشان می دهد، البته این مورد می تواند سلیقه ای نیز باشد. جالب است بدانید در برخی موارد مدیران شرکت برای کارمندان خود لیوان های تبلیغاتی شرکت خود را سفارش می دهند تا در آنها روحیه کار تیمی را افزایش دهند و ظاهر شرکت بیش از پیش یکپارچه و زیبا باشد.

انواع خودکار تبلیغاتی

یکی از دیگر گزینه ها خودکار های تبلیغاتی می باشد، همانطور که می دانید خودکار ها می توانند هدیه ای بسیار کار آمد باشند و طرفداران زیادی دارند از دیگر مواردی که خودکار های تبلیغاتی را کادو می دهند هزینه مناسب این هدیه تبلیغاتی می باشد، از طرفی دیگر خودکار های تبلیغاتی تا مدت زمانی عمر می کنند از این رو می توان تا مدتی بیشتر در ذهن کاربر جای داشت. از طرفی دیگر از آنجایی که نیاز به نوشتن در همه انسان ها وجود دارد این هدیه می تواند برای همه کاربردی باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *